Bezpečnější. Výkonnější. Praktičtější.

Všechno, co potřebujete, je teď ještě expresivnější, dynamičtější a zábavnější než dřív.

Velikost realitní kanceláře podle nás neurčuje počet uživatelů, makléřů, poboček, inzertních portálů. U nás určuje velikost kanceláře počet aktivních nabídek.


Který by vyhovoval Vám?

S

Realman Senior

pro velké realitní kanceláře

 • Do 1 000 aktivních nabídek
 • až 50 GB prostoru
 • Neomezeně exportů, uživatelů i poboček
 • 3 478 / měsíčně
 • Objednat
M

Realman Master

pro střední realitní kanceláře

 • Do 300 aktivních nabídek
 • až 20 GB prostoru
 • Neomezeně exportů, uživatelů i poboček
 • 2 378 / měsíčně
 • Objednat
A

Realman Absolvent

pro menší realitní kanceláře

 • Do 50 aktivních nabídek
 • až 5 GB prostoru
 • Neomezeně exportů, uživatelů i poboček
 • 1 278 / měsíčně
 • Objednat
Uvedené ceny jsou bez aktuální sazby DPH a jsou KONEČNÉ.

Makléři. Kanceláře. Realitní sítě. Jeden systém.

Jste začínající makléř?

Máte tým parťáků?

Nebo pobočky po celé ČR?

Máme pro Vás řešení, společně můžeme růst.

Moderní internetové stránky. Zdarma.

Ke každému tarifu Vám spustíme responzivní webové stránky MINI v ceně.

Začínáte, ale chcete se odlišit? Pak Vám graficky upravíme základní kostru webu.

Máte více jak 50 nabídek? Připravíme Vám redesign profesionálních stránek.

A co web úplně na míru? 

Vyhovíme Vašim potřebám.

Online. Všude s Vámi.

Z kanceláře u počítače?

Při cestě na telefonu?

U kafe na tabletu?

Prostě kdekoliv.

Jinde za příplatek, u nás standard

Neomezený počet nemovitostí
(aktivních dle vybraného tarifu)

Neomezený počet fotografií a dalších přiložených souborů

Neomezený počet exportních můstků.

Neomezený počet poptávek v jakémkoliv stavu

Neomezený počet uživatelů, tedy i makléřů

Neomezený počet e-mailových schránek a aliasů si spravujete sami.

Neomezený počet klientů, nabízejících, poptávajících

Neomezený počet poboček (pobočka musí být platnou provozovnou společnosti)

Neomezený počet připojení

Žádná instalace. Jen internetový prohlížeč.

Nejčastěji kladené otázky

Již používáme jiný software, přenesete nám naše data?

Jsme schopni Vám zdarma načíst veřejné informace z aktivní inzerce z realitních portálů, takže nabídky nemusíte zadávat znovu. Co se interních dat (klienti, poptávky, komunikace, ...) týče, jsme schopni Vám na základě dodaného vzorku dat odhadnout náročnost a objem informací, které jsme schopni do Vaší licence přenést. Obecně je ale problém s daty, které RK nejsou od původního dodavatele získat.

Převáděli jsme již i 20-ti letou historii několika kanceláří, takže víme, jak na to. Vždy ale posuzujeme věci z pohledu efektivity. Pokud víme, že ruční přepsání informací Vás vyjde ekonomicky výhodněji, pak Vám doporučíme tuto cestu.

Ke každému klientovi přistupujeme individálně a především diskrétně, nebojte se na nás nezávazně obrátit. Rádi s Vámi probereme všechny možnosti.

U současného dodavatele využíváme e-mailové schránky a nechceme o zprávy přijít. Existuje řešení?

Ano. Pokud používáte POP3, tak můžete e-maily přesunout rovnou. Pokud využíváte IMAP, tak Vám všechny Vaše zprávy přesuneme k nám, nepřijdete ani o jeden e-mail!

Nerozumíte těmto výrazům nebo prostě nevíte, jak poštu vybíráte? Nevadí, tohle je náš denní chléb, vše s Vámi projdeme. Tento proces provádíme i několikrát týdně, je to pro nás rutina.

Investovali jsme nemalé prostředky do našeho současného webu, co s ním?

Pokud jste spokojeni s Vaším webem a chcete jej i nadále využívat, není problém.

Máte dodavatele webu, se kterým chcete spolupracovat i nadále? Poskytneme Vám dokumentaci importního můstku tak, aby jste mohli svou inzerci na Váš web exportovat stejně, jako třeba na realitní portály.

Nebo chcete celý web spravovat jednoduše z jednoho místa a mít jednoho dodavatele na online prezentaci? Rádi Váš současný web napojíme přímo na Realman. Součástí je i redakční systém, spravujete si všechny sekce webu, menu, články, aktuality, poradnu, reference, SEO, atd. atd. Aktuální nabídku, referenční nabídky, poptávky, inteligentní filtry, to už za Vás vyřeší Realman automaticky!

Je v ceně tarifu i poplatek za inzerci na realitních portálech?

Toto je hodně častý dotaz začínajících realitních kanceláří. Od nás máte exporty na více jak 60 realitních portálů v ceně, ale samotná inzerce v ceně tarifu zahrnuta není. Obchodní vztah mezi kanceláří a provozovatelem realitního portálu je mezi Vámi, stejně jako platby za inzerci. U nás si jen zadáte přihlašovací údaje k portálům, které podporujeme a Vy jste se na nich registrovali. Správu provádíte opět sami, neplatíte nic za aktivaci můstku, ani za jeho údržbu. Aktualizaci můstků provádíme v rámci ceny tarifu a tak, abyste se mohli v klidu inzerovat, bez ohledu na to, že se změní dokumentace importního rozhraní.

Mezi podporovanými portály jsou ale také ty, co nabízejí inzerci zdarma, je jich zhruba 10 a za zkoušku nic nedáte.

Co se stane, když překročíme limit aktivních nabídek zvoleného tarifu?

Skvělé! To znamená, že se Vám daří, a to nás těší. U každého tarifu počítáme s rezervou 5%, pokud budete chtít zapnout nabídku i nad tuto rezervu, pak Vás systém upozorní a zakázku Vám ponechá v rozpracovaných. Stačí kontaktovat naši podporu a požádat o změnu tarifu, kterou můžete provádět jednou měsíčně, ať už na vyšší nebo na nižší tarif.

Co naše data, jsou v bezpečí, zálohujete?

Ano, toto je pro nás velice důležité a bezpečnost máme denně na mysli. Všechna Vaše data zálohujeme denně a zálohy uchováváme měsíc zpětně. Všechna data máme v jednu chvíli dostupné min. v 9 kopiích + zálohy, které od začátku roku 2016 šifrovaně uchováváme i mimo území České republiky! Troufáme si říci, že nikdo jiný na trhu neřeší otázku bezpečnosti dat důkladněji.

Opravdu mohu mít neomezený počet e-mailových schránek?

Ano. Neplatíte nic navíc za zřízení, ani za provoz. Spravujete si sami přímo v Realmanu, nás k tomu nepotřebujete, o Vašich schránkách nepotřebujeme ani vědět. Stejně tak si můžete vytvořit i neomezený počet aliasů - přeposílání. Nastavovat automatickou odpověď. Vybírat poštu přes webmail, telefon, PC, Mac, tablet, Outlook, ThunderBird, přes POP3, IMAP. Jediné omezení je velikost diskového prostoru dle zvoleného tarifu.

E-mailové schránky si můžete vytvářet na hlavní doméně Vaší licence.

Je v ceně tarifu i registrace domény?

Poplatek za registraci Vám přefakturujeme, vše okolo zařídíme za Vás. Neplatíte nic za proces registrace, správu, konfiguraci, ani za to, že Vám pohlídáme termín prodloužení na další období.

Pokud již doménu máte, tak Vám nabízíme možnost, abyste nám ji dali do správy, stejně, jak to učinilo více jak 90% našich klientů. K tomu jsou potřeba max. dvě e-mailové zprávy a Vaše starost o doménu přechází na nás. Nemusíte mít obavu, víme, co děláme. Máme ve správě více jak 450 aktivních domén.

Je v ceně tarifu i hosting - Váš prostor na internetu?

Ano. Hosting je nezbytný pro provoz jakéhokoliv webu a e-mailových schránek. U nás jej máte v ceně tarifu. Dle zvoleného tarifu máte k dispozici 5GB, 20GB nebo 50GB prostoru pro všechna Vaše data. Zdá se Vám to málo? S ohledem na bezpečnost a naše technologie, pro Vás ve skutečnosti alokujeme prostor minimálně 9x vyšší. Klidně bychom mohli uvádět přímo 45GB+, 180GB+ a 450GB+, protože až takovou kapacitu u nás můžete obsadit. Zkuste si porovnat nabídku ostatních poskytovatelů ;o)

Služby, které Vám nabízíme provozujeme na našich serverech. Máte strach, co by se stalo, kdybychom se z jakéhokoliv důvodu dostali do platební neschopnosti? My také, i když děláme vše pro to, aby nás neohrozila žádná krize nebo něco podobného, stát se může cokoliv.. Proto všechny služby spojené se samotným provozem našich serverů předplácíme vždy na 12 měsíců dopředu! Byť každý klient funguje na měsíční bázi.

Zeptejte se nás

Vy máte dotaz. My odpověď.

Je radost spolupracovat

Poslední realizace

Domynemojany
VIVA Espana
Transparentreality
Chateau-krocinka